Highest quality is lowest cost

premium dealer

Poznaj nas

Oferta

Magazyn

Doradztwo

Spawanie

Produkcja

Centrum pobierania

firma

O nas

Specjalizujemy się w sprzedaży produktów oraz usług w szeroko pojętej branży spawalniczej. 

Historia firmy sięga roku 1991. Powstało wówczas przedsiębiorstwo Welding. Od samego początku nawiązywaliśmy współpracę z wiodącymi producentami branży spawalniczej z całego świata. Dostarczamy produkty do hurtowni, punktów dystrybucji oraz klientów końcowych. W 2004 roku powstała grupa spawalnicza SAZ w skład której wchodzi SAZ-WELDING Poznań oraz SAZ-SCHWEISSTECHNIK Eisenhuettenstatd.

Na dzień dzisiejszy posiadamy biura i magazyny o powierzchni  ponad 2000m², salony sprzedaży, serwisy mobilne i stacjonarne, samochody demonstracyjne w Polsce i Niemczech. Zatrudniamy około 40 pracowników w tym inżynierów, elektryków i spawaczy z uprawnieniami.

Jako bezpośredni dystrybutor Abricor Binzel, Hypertherm, Fronius, EWM, Kemppi i inne zapewniamy najlepsze warunki zakupu. Wobec Klientów wybierających nasze produkty stawiamy sobie za cel: „najwyższa jakość gwarantuje najniższy koszt”

kontakt

Jak nas znaleźć

Dane firmy

SPAWALNICTWO AUTOMATYKA ZAOPATRZENIE – WELDING Sp. z o.o. Sp. K.

Sąd Rejonowy Poznań – Nowe Miasto i Wilda w Poznaniu, VIII Wydział Gospodarczy

KRS 0000732864
NIP PL9721290501
REGON 380286170

Santander Bank Polska S.A. nr konta
45 1090 1737 0000 0001 3644 4064

Kontakt

Karolina Chacz

+48 61 828 02 16

k.chacz@saz-welding.pl

Marcin Majchrzak

+48 661 925 260

m.majchrzak@saz-welding.pl

 

Wojciech Kondyjowski

+48 697 980 656

w.kondyjowski@saz-welding.pl

 

Rafał Sawala

+48 884 838 605

r.sawala@saz-welding.pl

 

Krzysztof Majchrzak

+48 787 010 033

k.majchrzak@saz-welding.pl

 

Witold Bąk

+48 504 384 701

witold.bak@saz-welding.pl

Michał Chacz

+48 697 980 660

m.chacz@saz-welding.pl

Piotr Majchrzak

+48 602 137 399

piotr@saz-welding.pl

 

Marcin Majchrzak (spawacz)

+48 513 180 817

welder@saz-welding.pl

Adres

ul. Naramowicka 102

61-619 Poznań

Godziny otwarcia

Od poniedziałku do piątku:

8:00 – 16:00